دسته‌بندی نشده

پنکیک خوب چی بخریم

پنکیک خوب چی بخریم ؟

پنکیک خوب چی بخریم ؟ این روزها دغدغه خیلی از بانوان این است که چگونه زیر سازی مناسبی برای آرایش خود در نظر بگیرند تا آرایش آن ها جلوه ی بهتری پیدا کند ولی به دلیل وجود اجناس تقلبی و مارک های بی کیفیت که در بازار به وفور یافت می شود، ممکن است نتوانند جنس باکیفیت را تشخیص دهند. همچنین در خرید پنکک مناسب باید به قیمت آن و مرغوب بودن جنس توجه ویژه ای داشت تا به پوست شما صدمه ای وارد نکند و هم قیمت گزافی بابت آن پرداخت نکنید.

امروزه تنوع مارک و کیفیت های لوازم آرایشی بسیار زیاد است و نمی توان به طور قاطعانه برند یا مارک خاصی را معرفی کرد ولی خودتان می توانید محصولی مناسب با پوست خود انتخاب کنید. اگر شما هم از پرداخت هزینه های زیاد برای لوازم آرایشی بی کیفیت شاکی هستید این مطلب را دنبال کنید تا در نحوه انتخاب پنکک مناسب شما را راهنمایی کنیم و از خرید خود راضی باشید.

پنکیک چیست؟

اول از همه نیاز می باشد که کارایی پنکیک صورت در بین لوازم آرایشی را بدانیم.  پنکیک یا پودر آرایشی، یک پودر کاملا فشرده می باشد که کارکرد اصلی آن پوشش دهی ایرادهای پوست و یکدست کردن آن می باشد. در واقع فونداسیون اولیه پوست زمانی کامل می شود که در نهایت، از پنکیک هم استفاده فراوانی کنید. یکی دیگر از اثرات پنکیک بر روی آرایش و پوست این می باشد که حالت بسیار براقی و میزان تجمع چربی پوست را به شدت کاهش می دهد. قصه پوست چرب و اذیت های آرایشی اش را که می دانید! برای رهایی از این مشکل، استفاده از بهترین پنکیک موجود برای پوستتان، تا حدود زیادی اثربخش خواهد بود. خاطر نشان می کنیم که برای رفع این مشکلات نه فقط حین آرایش که در طول روز باید مراقبت های بسیار را ویژه داشته باشید.

پنکیک خوب چی بخریم و مناسب چه ویژگی هایی باشد

متناسب بودن رنگ پنکیک با پوست: برای انتخاب پنکک بسیار مناسب پوست خود باید رنگ پوست خود را در نظر بگیرید که نه بیش ازحد روشن تر از پوستتان و نه خیلی تیره تر گردد. برای شفاف تر جلوه کردن پوست خود می بایست نزدیک ترین رنگ را انتخاب نمایید تا حالت مصنوعی و عروسکی مانند برای شما را اصلا ایجاد نکند.

هرچه طبیعی تر باشد آرایش دل نشین تری را برای چهرتان به ارمغان خواهد داشت. ولی در بعضی موارد می توانیم استثنایی هم قائل شویم، مثلاً اگر رنگ پوست شما بسیار تیره هست و بسیار ناراضی هستید انتخاب پنکیک با یک یا دو درجه روشن تر می تواند بدون مانع شود و صورت را بسیار شفاف و بی نقص می کند. در حالت معمول یک رنگ خنثی می تواند نیاز شما را برآورده می کند.

حال شاید برای شما سؤال پیش آمده باشد که از کجا بفهمیم رنگ انتخابی خنثی می باشد؟ به راحتی، کافی است برای تست آن را بر روی پوست امتحان نمایید. اگر فید ، انتخاب شما درست باشد. بعد از یافتن رنگ مناسب به دنبال ویژگی های دیگر یک پنکک خوب بگردید.

قدرت پوشانندگی پنکک چگونه است؟

دومین ویژگی مهم در انتخاب پنکک مناسب میزان قدرت پوشش دهی پنکک می باشد؛ یعنی این که عیب های صورت مثل جای جوش، لک، کک ومک و یا چال های صورت را تا حد بسیار زیادی پنهان کند و پوست آینه وار تحویل شما بدهد. افراد زیادی با تصور اینکه هرچه رنگ پنکک روشن تر باشد می تواند پوشش دهی بهتری به شما ارائه کند، خرید یک پنکیک با رنگ های روشن تر را می خواهند درحالی که رنگ پنکک کمکی به فرآیند پوشانندگی پنکک نمی کند و کیفیت در اینجا نقش مؤثری را ایفا می کند. اگر پوست شما پر از لک و جای جوش می باشد می توانید روی این ویژگی پنکک حساب کنید و پوستی صاف و یکدست که آرزویش را داشتید به دست آورید. پنکیک چون خشک می باشد می تواند کمک بسیار  زیادی به پایدار بودن آرایش بر روی صورت نماید. به همین خاطر برای زیرسازی پوست از پنکک استفاده زیادی می کنید و آرایش دوام بسیار بیشتری پیدا می کند. با انتخاب یک پنکک مناسب به عنوان فیکس کننده آرایش خود را ساعت ها بر روی صورت نگه دارید. همچنین اگر می خواهید دوام آن به شدت بیشتر شود روی پنکک، پودر فیکس کننده استفاده نمایید و ماندگاری اش را هر چقدر مایل هستید افزایش دهید.

هرچه بیش تر روی پایه کار شود نتیجه تمیزتری خواهید داشت ولی توجه داشته باشید در زیرسازی زیاده روی هم نتیجه عکس برایتان خواهد داشت. این را هم در نظر داشته باشید که هیچ آرایشی با صورتی که پر از جای جوش و لک هست زیبایی ندارد پس تمام تلاش خود را بکنید تا زیرسازی به بهترین نحو ممکن انجام شود و درخشندگی پوست را از بین نبرد.

پنکیک خوب چی بخریم با چه مارک و قیمتی

در گام بعدی انتخاب پنکک مناسب مارک های خوب پنکیک را بشناسید. از دوست و اطرافیان سؤال کنید، در شبکه های مجازی به دنبال مارک های خوب این محصول باشید. نکته دیگر این که حتماً قبل از خرید، آن را تست کنید و بعد تصمیم گیری کنید زیرا بعضی از بهترین مارک ها ممکن است برای پوست شما مناسب نباشد پس حواستان را خوب جمع کنید و گول مارک هایی را که با پوست شما سازگار نیست را اصلا نخورید.

کاربردهای پنکک لاکچری کووین در آرایش صورت را نام ببرید؟

  • افزایش دوام آرایش: در آرایش بعد از کرم پودر، کانسیلر و پرایمر، از پنکک برای زیرسازی آرایش و تثبیت آن استفاده نماببد. استفاده از پنکک لاکچری کویین باعث تثبیت و افزایش دوام آرایش در صورت می شود.
  • کاهش چربی پوست:  اگر دارای پوست چرب و براقی می باشید و اصلا دوست ندارید پس از آرایش پوستتان چرب باشد، در آرایش خود از پنکیک ها که پودرهای فشرده ی پنکیک لاکچری کوین استفاده کنید ومی توانند چربی اضافه پوست را گرفته و از براق شدن آن جلوگیری کنید.
  • اصلاح آرایش: از پنکک لاکچری کویت می توان برای اصلاح و تثبیت و یکدست کردن آرایش صورت استفاده کنید، مثلا: اگر زیرسازی شما تیره است می توانید از پنکیک روشن تر استفاده کنید تا رنگ زیرسازی را کمی روشن کنید.
  • برخی کاربردهای دیگر: از دیگر کاربردهای پنکیک لاکچری کوین مات کردن انواع رژ لب براق و حجیم کردن مژه ها مس باشد. برای مات کردن رژ لب برقتان، می توانید بعد از زدن رژ لب روی لب، کمی پودر پنکک با کمک یک اسفنج خشک روی آن بزنید تا رژ لب شما مات شود. برای حجیم کردن مژه ها، نیز با استفاده از یک براش کوچک کمی پنکک به مژه های خود بزنید و روی آن را ریمل بزنید تا حجم مژه ها به شدت افزایش یابد.

معرفی پنکک لاکچری کوین

پنکیک لاکچری کوین پنکک خوب با قیمت مناسب بوده و حاویی: روغن کالامینزینک اکساید، ویتامین E , عصاره آلوئه ورا، دارای25 spf

همه اشخاص پوستی یکدست، سالم و شفاف میخواهند و احتیاج به پنکک با پوشانندگی بسیار عالی دارند. پنکک خوب به راحتی نریخته، تغییر رنگ و حالت نداده است و ماندگاری آرایش را بسیار زیاد تضمین می کند. باید توجه داشت که مهم ترین مزایای استفاده از پنکک خوب کنترل چربی پوست، مات کردن آن و طبیعی جلوه دادن آرایش صورت می باشد، پنکک لاکچری کوین میتواند برای شما این موارد را به ارمغان آورد. این پنکک شامل شش رنگ و شماره است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *