آرایشی و زیبایی, پوست و مو

رویش مجدد مو با فرمولاسیون منحصر به فرد

رویش مجدد مو

امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی ها، بسیاری از افراد دچار ریزش مو می شوند. متاسفانه به علت عدم رسیدگی به موقع، سر کاملا بدون مو خواهد شد و افراد برای رویش مجدد مو به تکاپو خواهند افتاد. در ادامه محصولی معجزه آسا برای رویش مجدد مو معرفی شده است.

رویش مجدد مو، رویا نیست!

امروزه با توجه به اینکه زندگی انسان ها به شدت ماشینی شده و تکنولوژی بر همه ی ابعاد زندگی انسان مسلط شده است، فیزیولوژی بدن دستخوش تغییراتی شده است. آلودگی هوا، فشارهای روانی، خوراک و خواب نامناسب از جمله عمده مشکلاتی هستند که بر جسم، علل الخصوص موی سر اثر می گذارند. زمانی که موی سر توسط این عوامل سست شود و فولیکول ها استقامت خود را از دست بدهند، موها شروع به ریزش کرده و نهایتا با ریزش کامل موها کچلی یا تاسی به وجود می آید.

پکیج رویش مو

بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که اگر موهای سر ریختند، دیگر سلول های رویش مو در سر از بین رفته و نمی توان برای رشد آن کاری کرد؛ به همین خاطر روی به کاشت مو یا پروتز می آورند. البته که اینگونه اقدامات علاوه بر هزینه های گزافی که دارند، کیفیتی همچون موهای اورجینال سر نخواهند داشت. برای اینکه رویش مجدد مو صورت بگیرد، نیاز است که سلول های سطح سر و همچنین فولیکول ها تحریک شوند تا مجدد عمل رویش اتفاق بیفتد.

آن دسته از مشکلات پوست سر و همچنین ریزش های ارثی را که کنار بگذاریم، به جرات می توان گفت که اگر به صورت اصولی و علمی به موضوع رویش مجدد مو رسیدگی شود، کمتر فرد بی مویی را در جامعه خواهیم داد. متاسفانه امروزه به علت ورود افراد غیر متخصص و سودجو در این زمینه، کمتر کسی می تواند در این زمینه نتایج قابل قبولی را کسب کند.

مواد شیمیایی، آری یا خیر؟

بسیاری از افراد معتقدند که مواد شیمیایی نه تنها باعث رویش مجدد مو نمی شود بلکه می تواند به این روند آسیب هم برساند. این دسته از افراد معتقدند که روند رویش مجدد بایستی توسط مواد طبیعی و گیاهی انجام شود. مواد طبیعی یا گیاهی دارای عناصر و خواص مفیدی هستند که قطعا در این زمینه کمک کننده خواهد بود، اما نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که مواد طبیعی و گیاهی دارای یک سری از خواص و ترکیبات به صورت محدود هستند و ما اگر بخواهیم متد درمانی خود را بر پایه ی اینگونه مواد واقع کنیم، قطعا با محدودیت روبرو خواهیم شد.

شاید پیش خود بگویید که می توان با ترکیب این مواد با یکدیگر مشکل محدودیت را حل کرد، اما نکته اینجاست که ممکن است یک گیاه عنصر یا ماده ی مورد نیاز درمان را داشته باشد، اما همزمان دارای ماده ای نامناسب برای متد درمانی ما باشد که در این صورت مجبور به حذف آن گیاه خواهیم بود!

اگر از عناصر و مواد مفید شیمیایی استفاده کنیم، خطری پوست و موی ما را تهدید نخواهد کرد؛ البته مشروط به اینکه سازمان یافته و اصولی از این مواد استفاده کنیم و همچنین اینکه مواد از کمترین ناخالصی برخوردار باشند.

محلول رویش مو

اگر از جمله افرادی هستید که موهای سر خود را از دست داده اید و در هر موقع که جلوی آینه قرار می گیرید از موی نداشته خود رنج می برید و اینکه انواع و اقسام داروها و روش های درمانی را امتحان کرده اید و نتیجه ای نگرفته اید، به شما پیشنهاد می کنیم از محصولی که در ادامه معرفی می شود استفاده کنید.

محلول تونیک تقویت و رویش مجدد مو، از جمله محصولاتی است که با ترکیب داروهای گیاهی و شیمیایی باعث شده است تا تمامی مواد و عناصر مورد نیاز پوست سر و ریشه ی مو فراهم شود.

برای رویش مجدد مو بایستی مجموعه از اقدامات روی پوست سر صورت بگیرد، تا شاهد رویش باشیم. به عنوان مثال برای علاوه بر توجه به ریشه ی مو و فولیکول های آن باید دقت داشت که پوست و منافذ سر هم شاداب شوند. کلیه ی این اقدامات در تونیک رویش مجدد مو انجام می شود.

اگر بخواهیم به صورت دقیق به تحلیل و آنالیز ترکیبات داروهای رویش مجدد مو بپردازیم، خواهیم دید که در اکثر محصولات ماینوکسیدیل استفاده شده است. شاید اگر از افرادی استعمال کننده ی محصولات رویش مجدد مو بپرسید به شما خواهند گفت که در ابتدای استفاده نتایج خوبی گرفتم یا اینکه پس از قطع دارو مجدد عمل رویش متوقف شد! دلیل بروز این مشکلات، وجود ماینوکسیدیل در ترکیب این محصولات است.

اگر از ماینوکسیدیل در ترکیب محصول استفاده شود، پس از قطع استفاده، عمل رویش متوقف خواهد شد و همچنین امکان اینکه بدن به حضور این ماده عادت کند و پس از مدتی دیگر نسبت به آن واکنشی نشان ندهد بسیار زیاد است.

در محصول پیشنهادی ما به شما به هیچ عنوان از ماینوکسیدیل استفاده نشده است تا از این بابت نگرانی نداشته باشید. این محصول تمامی مجوزها را از مراجع مربوطه اخذ کرده و دارای گواهی ثبت اختراع می باشد. مجموعه ی طراحان مارکت نتیجه بخشی این محصول را تضمین کرده و به شما نشان خواهد داد که این تونیک معجزه آسا موجب رویش جوانه های سیاه و خوش حالت در سر شما خواهد شد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “رویش مجدد مو با فرمولاسیون منحصر به فرد

  1. مینا گفت:

    خیلی عالی ممونم

  2. محسن پیرمرادی گفت:

    واقعا عالی بود ممنونم‌از این‌محصول خفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.